KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17187040

nr 1718 7040

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Lettisk konstnär, Syrener i vas. Olja på duk, 73x54 cm, yttermått inklusive ram: 85x66 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 augusti 2025
kl 20:53:19

22/8 15:13:05 1      Vinnande bud